ТОВ ДОНБАССТЕПЛОПРОЕКТ|Установка витратомірна проливна (УВП) raight-banner
ТОВ ДОНБАССТЕПЛОПРОЕКТ
м.Сєвєродонецьк, вул.Партизанська 20
тел. (0645) 70-44-22
факс (06452) 4-12-28
моб. (050) 622-26-94

Установка витратомірна проливна (УВП)

УВП-40 УВП-80 

     Установка витратомірна проливна призначена для відтворення та вимірювання витрати та об'єму води, що протікає по трубопроводу.

     Установка УВП використовується в якості робочого еталона для контролю метрологічних характеристик витратомірів, лічильників та витратомірів-лічильників рідини (надалі - лічильників) при проведенні їх повірки, а також при ремонті, градуюванні, регулюванні та  юстировці та інших робіт з визначення метрологічних характеристик приладів.

     Установки УВП мають Сертифікат калібрування згідно стандарту  ICO/МЕТ 17025.

    Проведення випробувань реалізується об'ємним методом вимірювання кількості рідини відповідно до чинних нормативних документів.  Установка реалізує динамічний метод фіксації об'єму і об'ємно-часовий метод вимірювання витрат, забезпечує автоматичне керування роботою всієї установки, обробки результатів вимірювань і розрахунку похибки роботи лічильників, формування бази даних архіву, результатів повірки та виведення її на друк 

     Установка забезпечує повірку лічильників води з номінальними діаметрами від DN10. Універсальний затискний пристрій установки УВП дозволяє повіряти лічильникі різних виробників. Також реалізована можливість повірки одночасно від 2 до 5 лічильників одного типу.

     Мінімальна і максимальна витрата установки визначається потужністю насоса і обсягом мірної ємності, що входить до складу установки. Мінімальна витрата відтворюється від 0,001м3 /год.

     Установка УВП забезпечує:

- відтворення витрати і вимірювання об'єму води, що протікає по трубопроводу;

- відтворення і вимірювання середньої об'ємної витрати води, що протікає по трубопроводу;

- автоматичну установку об'ємної витрати води відповідно до заданих значень об'ємної витрати;

- вимір часу пропуску води;

- вимірювання температури;

- перетворення і обробку вимірювальної інформації, що надходить від лічильників, які перевіряються у вигляді імпульсних або електричних струмових сигналів, а також, при введенні вимірювальної інформації вручну;

- відображення результатів вимірювань.

     

     Установка УВП - це  автоматизований вимірювально-випробувальний комплекс, що має в своєму складі інформаційно-вимірювальну і керуючу систему на базі персонального комп'ютера, що включає в себе програмне забезпечення, кабельні лінії зв'язку, комутаційні панелі, регулюючі органи, кабельні перемички, блоки живлення . 

     Інформація про роботу установки представлена у вигляді мнемонічної схеми на екрані монітору оператора, де відображається технологічна інформація та елементи управління роботою установки.

      Технологічна інформація складається з показників параметричних датчиків, інформації про стан виконавчих механізмів, сигналізаторів, вузлів і агрегатів.

     За допомогою насосів з перетворювачами частоти і регуляторів витрати забезпечується плавна установка та регулювання витрати і тиску, а також підтримання їх необхідних значень.

     В установці УВП застосовується замкнутий цикл використання води. В якості вимірювального середовища використовується питна вода по ДСТУ 7525-2014, а також та, що відповідає вимогам СанПіН – 2.2.4-171-10 з температурою від 5°С до 30°С.

     Елементи обладнання і трубопроводи, які контактують з робочою рідиною, виконані з корозійностійких матеріалів (нержавіючої сталі). 

 

     Установка УВП повинна експлуатуватися при наступних параметрах навколишнього середовища:

- температура навколишнього повітря - 20±5° С;

- відносна вологість повітря - до 80% при температурі 25°С

- мінімальна площа для розташування установки складає від 10м2.

 

     Середнє напрацювання на відмову установки - не менше 20 000 год.

     Повний середній термін служби установки - не менше 10 років.

  

Технічні характеристики 

(на базі установок УВП-80, УВП-40)

 

Параметр УВП-80 УВП-40 Примітка
Номінальний діаметр лічильників, що повіряються від DN10 до DN80  від DN10 до DN40  
Мінімальна витрата

від 0,001м3

від 0,001м3

 
Максимальна витрата

до 50 м3 /год

до 10 м3 /год

 
Розширена невизначеність вимірювань об'єму не більше 0,3%   не більше 0,3%   

 

УВП-40 УВП-80