ТОВ ДОНБАССТЕПЛОПРОЕКТ|Установка повірочна переносна УПП-10 raight-banner
ТОВ ДОНБАССТЕПЛОПРОЕКТ
м.Сєвєродонецьк, вул.Партизанська 20
тел. (0645) 70-44-22
факс (06452) 4-12-28
моб. (050) 622-26-94

УСТАНОВКА ПОВІРОЧНА ПЕРЕНОСНА УПП-10(В)

IMAG0392IMAG0397IMAG0370

    Установка повірочна переносна УПП-10 (В) призначена для передачі розміру одиниць об'єму та об'ємної витрати рідини, що протікає по трубопроводу, робочим засобам вимірювальної техніки номінального діаметра від 10 мм до 20 мм безпосереднім звірянням на місці їх експлуатації (повірки), а також при ремонті та калібруванні.
    Установка повірочна переносна УПП-10 (В) відповідає вимогам  ДСТУ 4403: 2005.  
   Повірка лічильників води на місці експлуатації з застосуванням УПП-10 (В) може проводитись відповідно до МПУ 03-287:2015 та інших методик повірки лічильників води з механічним відліковим пристроєм номінальними діаметрами DN10, DN15, DN20.
    Невизначеність при вимірюванні об'ємної витрати не більше ± 2,0%, при вимірюванні об'єму води не більше  ± 0,67% в діапазоні від qt (включно) до qmax (включно), ± 1,67% в діапазоні від qmin (включно) до qt. Діапазон вимірювання (от qmin до qmax) – від 0,02 м3/год до 2,50 м3/год.

    В основі роботи установки лежить принцип пропуску водопровідної води через робочий еталон - перетворювач об'єму та об'ємної витрати води, з подальшим порівнянням показань повіряємого приладу з показаннями установки.

    Установка УПП-10В (з відеофіксацією та gps-приймачем) дозволяє в автоматичному режимі зберігати, під заздалегідь встановленим паролем метролога, фотографії лічильників води, що повіряються, для підтвердження достовірності внесення даних проливних випробувань в протокол повірки лічильника води.
     Переваги установки УПП-10(В):
- можливість проведення повірки лічильників води без демонтажу;
- відсутність ризиків пошкодження трубопроводу та лічильника;
- економія часу і зусиль при виконанні робіт.

    Повірка лічильників виглядає досить просто: в призначений час Замовника відвідує працівник Сервісного центру з повірочної переносною установкою, підключає ії до холодної або гарячої води та за певною методикою в різних режимах перевіряє точність показань лічильників шляхом звіряння з показниками еталонної установки.

    Установка УПП-10В (з відеофіксацією та gps-приймачем) дозволяє в автоматичному режимі зберігати, під заздалегідь встановленим паролем метролога, фотографії лічильників води, що повіряються, для підтвердження достовірності внесення даних проливних випробувань в протокол повірки лічильника води.

    Показання можуть відрізнятися тільки в межах допустимої похибки, і якщо різниця не виходить «за рамки» - дається висновок, що прилад придатний для подальшої експлуатації (до наступної повірки). В іншому випадку прилад бракується.

 

    Виготовлений модуль бездротового передавання даних між нетбуком і кейсом з еталонним лічильником установки проливної переносної УПП-10(В) Цим модулем можна дообладнати, за бажанням власника, будь-яку попередньо виготовлену установку УПП-10(В).


    З модулем бездротового передавання даних відсутня будь-яка необхідність в проводах та кабелях. Це дозволяє оператору зручно розташуватися у приміщенні та захистити ноутбук від води і вологи.

    Принцип функціонування:  за основу використовується сигнал, що має високочастотне коливання, на який накладається потрібна інформація. Ця технологія використовує радіочастоти промислового, наукового і медичного діапазону (2,4-2,5 ГГЦ). Для використання не потрібний спеціальний дозвіл. З'єднання нетбука з кейсом встановлюється автоматично, без додаткових налаштувань.
    Модульований сигнал випромінюється антеною в простір і стає доступним в радіусі 25 метрів. Слід розуміти, що потужність сигналу може бути зменшена такими перешкодами як міжповерхові перекриття та стіни суміжних приміщень (з металу, бетону, та залізобетону).
    Час безперервної роботи становить понад 10 годин.
    Одна з ключових переваг цього модулю полягає у відсутності кабелів, які використовуються для організації проливних випробувань, що робить зв'язок мобільним і універсальним.

 

 

DSCF0373 DSCF0400 DSCF0321

Сертифікат калібрування

sertiff sertifff свідоцтво УПП-10

Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи

upp-10

Атестат на програмне забезпечення

атестат ПЗ