ТОВ ДОНБАССТЕПЛОПРОЕКТ|Модуль бездротового зв'язку установки УПП-10 raight-banner
ТОВ ДОНБАССТЕПЛОПРОЕКТ
м.Сєвєродонецьк, вул.Партизанська 20
тел. (0645) 70-44-22
факс (06452) 4-12-28
моб. (050) 622-26-94

Модуль бездротового зв'язку установки повірочної переносної  УПП-10

IMAG0392

  

    Розробниками ТОВ "Донбасстеплопроект" виготовлений модуль бездротового передавання даних між нетбуком і кейсом з еталонним лічильником установки проливної переносної УПП-10(В) Цим модулем можна дообладнати, за бажанням власника, будь-яку попередньо виготовлену установку УПП-10(В).

   З модулем бездротового передавання даних відсутня будь-яка необхідність в проводах та кабелях. Це дозволяє оператору зручно розташуватися у приміщенні та захистити ноутбук від води і вологи.

    Принцип функціонування:  за основу використовується сигнал, що має високочастотне коливання, на який накладається потрібна інформація. Ця технологія використовує радіочастоти промислового, наукового і медичного діапазону (2,4-2,5 ГГЦ). Для використання не потрібний спеціальний дозвіл. З'єднання нетбука з кейсом встановлюється автоматично, без додаткових налаштувань.

    Модульований сигнал випромінюється антеною в простір і стає доступним в радіусі 25 метрів. Слід розуміти, що потужність сигналу може бути зменшена такими перешкодами як міжповерхові перекриття та стіни суміжних приміщень (з металу, бетону, та залізобетону).

    Модуль бездротового передавання даних комплетується зарядним пристроєм. Повного заряду автономного акумулятора вистачає на час безперервної роботи понад 10 годин.

    Одна з ключових переваг цього модулю полягає у відсутності кабелів, які використовуються для організації проливних випробувань, що робить зв'язок мобільним і універсальним.

 

 

DSCF0373 DSCF0400 DSCF0321