ТОВ ДОНБАССТЕПЛОПРОЕКТ|Корисно знати raight-banner
ТОВ ДОНБАССТЕПЛОПРОЕКТ
м.Сєвєродонецьк, вул.Партизанська 20
тел. (0645) 70-44-22
факс (06452) 4-12-28
моб. (050) 622-26-94

     Повірка - це сукупність операцій, які виконуються органами державної метрологічної служби з метою визначення та підтвердження відповідності СІ встановленим технічним вимогам..

На території м.Сєвєродонецька та області перевірку здійснюють фахівці ТОВ "Донбасстеплопроект". Реєстрація, ліцензії, сертифікати.

ПРИЛАДИ В ПОВІРКУ НЕОБХІДНО ЗДАВАТИ ЧИСТИМИ!!!

     Контроль точності показань приладу після його виготовлення і калібрування або в період експлуатації (через певні проміжки часу) проводиться шляхом повірки приладів або окремих його елементів.

     Повірка швидкісних та об'ємних водолічильників, витратомірів і газових лічильників проводиться державним повірником на сертифікованому випробувальному обладнанні (установках, стендах, приладах) ТОВ "Донбасстеплопроект".

     Водолічильник - це вимірювальний прилад (засіб вимірювань - СІ), призначений для вимірювання об'єму води, що протікає в трубопроводі.

    Як будь-який вимірювальний прилад водолічильник підлягає повірці через певний інтервал часу. Водолічильник після закінчення терміну повірки підлягає черговій повірці або заміні на новий.

     Після повірки, водолічильник необхідно ВІДРАЗУ встановити на місце експлуатації та заповнити його внутрішню поверхню водою, щоб не відбувалося всихання прокладки!

     Пам'ятайте, водолічильник є власністю громадянина, тому громадянин несе відповідальність за належну його експлуатацію, в тому числі за дотримання термінів міжповіркового інтервалу.

     Для того, щоб прилад обліку того чи іншого типу давав показання з необхідним ступенем точності, необхідно, крім ретельного виготовлення його елементів і вузлів, проводити з відповідною точністю налагодження або калібрування як окремих його елементів, так і приладу в цілому.

     Калібруючи прилади обліку (водолічильники, витратоміри, газові лічильники) мається на увазі приведення точності показань приладу або окремих елементів його до вимог відповідних норм, правил та інструкцій. Калібрування знову виготовлених приладів проводиться на заводах-виробниках шляхом регулювання окремих вузлів механізмів приладів. Налагодження приладів в процесі їх установки та експлуатації проводиться технічним персоналом ТОВ "ДонбассТеплоПроект". Калібруванням водолічильників або його елементів називається визначення дослідним шляхом його основних параметрів (коефіцієнта витрати, перехідного коефіцієнта, коефіцієнта трубки і т. п.).

     Синхронізація - процедура, яка проводиться після метрологічних або ремонтних робіт, пов'язана з приведенням до єдиного значення обсягу газу, що пройшов через лічильник газу, з показаннями обсягу газу на коректорі газу.