ТОВ ДОНБАССТЕПЛОПРОЕКТ|Потенціостат raight-banner
ТОВ ДОНБАССТЕПЛОПРОЕКТ
м.Сєвєродонецьк, вул.Партизанська 20
тел. (0645) 70-44-22
факс (06452) 4-12-28
моб. (050) 622-26-94

     Потенціостати застосовуються в наукових та навчальних інститутах, електрохімічних виробництвах і лабораторіях для дослідження корозії матеріалів і дії інгібіторів, а також для інших цілей.

     Призначені для дослідження процесів осадження та розчинення металів, дослідження електродних процесів в хімічних джерелах струму, вольтамперометрического і кулонометрического визначення складу речовин, оцінки корозійної стійкості проводять матеріалів, вивчення впливу на корозію різних добавок - інгібіторів корозії та захисних плівок, проведення інших електрохімічних вимірювань. Допомагають правильно вибрати умови експлуатації технологічного обладнання та продовжити терміни його служби.


     Конструктивно потенциостат має складний пристрій,  персонал, який його обслуговує і працює, повинен мати досить високу кваліфікацію. Тому були визначені потреби та шляхи вдосконалення автоматизованих систем вимірювання електрохімічних параметрів з метою спрощення роботи з цим обладнанням і підвищення точності вимірювань. Для цього був створений автоматизований комп'ютеризований комплекс призначений для дослідження електрохімічних процесів (АККЕП), що протікають на поверхні металу. У комплексі реалізована функція автоматизованого отримання та обробки експериментальних даних, а саме, спочатку експерименту вводяться параметри дослідження (межі вимірювань, швидкість протікання процесу, площа і матеріал електродів, циклічність процесу і т.п.), далі запускається процес вимірювання, в перебігу якого всі фіксуються параметри візуалізуються, похідні параметри (щільність струму, логарифм щільності струму, кількість електрики тощо) розраховуються і всі зібрані дані фіксуються в файлі.

     Метрологічні дані: похибка вимірювання струму в інтервалі 0 ÷ 100 мА не перевищує 0,07%, в інтервалі 0,1 ÷ 2А - 0,15%, в режимі формування струму в діапазоні ± 1,25А не більше 0,1%. Наведена основна похибка в режимі формування вимірювання потенціалу в діапазоні ± 10В не гірше 0,05%.
    АККЕП є мобільним і дозволяє працювати в польових умовах, не вимагає високої кваліфікації обслуговуючого персоналу, дозволяє автоматизувати процес електрохімічних вимірювань і виключити так званий «людський фактор», який часто є причиною випадкових помилок.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися  тут

Технічні характеристики потенціостата.