ТОВ ДОНБАССТЕПЛОПРОЕКТ|Квартирний лічильник тепла raight-banner
ТОВ ДОНБАССТЕПЛОПРОЕКТ
м.Сєвєродонецьк, вул.Партизанська 20
тел. (0645) 70-44-22
факс (06452) 4-12-28
моб. (050) 622-26-94

Перший крок до економії коштів, що витрачаються на обігрів житла -

це організація обліку теплової енергії.

     Питання особливо актуальне для мешканців багатоквартирних будинків з центральним опаленням, де нарахування оплати за надання послуг відбувається відповідно до встановленого тарифу.

     Отримуючи рахунки за комунальні послуги, іноді кидає в жар. Причиною тому зовсім не гарячі радіатори в квартирі, а несправедлива сума, що представлена до оплати. Можливо, Вам пощастило, і під час опалювального сезону в кімнатах була приємна температура або Ви, задихаючись від спеки, ділилися теплом з навколишнім середовищем. Але може бути і так, що градусів тепла явно не вистачало і доводилося додатково утеплятися, але, тим не менш, дискомфорт жодним чином не вплинув на суму в квитанції.

     Дійсно, якщо в квитанції відображені цифри відповідно до встановленого тарифу або за показаннями будинкового лічильника теплової енергії, без урахування індивідуального споживання тепла, розрахунки носять загальний характер, і сума нараховується виходячи з наявності квадратних метрів.

     Вихід з цієї ситуації квартирний теплолічильник.

     Якщо ви дозріли до рішення встановити особистий теплолічильник в квартиру, пам'ятайте, що сам по собі він не дасть економічного ефекту, але дозволить заощадити на опаленні в межах розумного, відображаючи поточне споживання. Ви помітите, що кожен поштовх температурного режиму в бік зниження відіб'ється на вмісті гаманця до вектору збільшення.

     Знизивши градуси перед видходом на роботу, в кінці місяця ви помітите, що ваша раціональність обернеться економічним бонусом. Тільки зниження параметрів в 1⁰С до 6% економить теплову енергію.

     Принцип роботи лічильника теплової енергії заснований на вимірі температури при виході і вході в систему і розрахунку використаного тепла за допомогою теплоносія.

Установка квартирного лічильника тепла - «під ключ»

У вартість робіт по установці лічильника теплової енергії на квартиру входить:

  • обстеження теплового вводу, заміри;
  • розробка проекту на вузол обліку тепла;
  • узгодження проектної документації;
  • монтажні роботи;
  • пуско-налагоджувальні роботи;
  • оформлення, підписання акту встановлення приладу на абонентський облік.

      Зробити правильний вибір і покупку лічильника теплової енергії вам допоможуть фахівці ТОВ «ДонбассТеплоПроект», грамотно проінструктувавши про характеристики конструкції. Квартирний теплолічильник повинен відповідати необхідним умовам, визначеним цілою низкою відповідних нормативних документів України.

     Установка вузла обліку теплової енергії на квартирну систему опалення проводиться тільки на основі розробленого і погодженого в установленому порядку проекту. Проект на квартирний лічильник тепла виконає сертифікований фахівець ТОВ «ДонбассТеплоПроект».

     Установка приладів регулювання та обліку тепла окремої квартири в багатоповерховому будинку з вертикальною однотрубною системою опалення не завжди можливо виконати без істотного переобладнання домової та/або квартирної системи опалення. Для вирішення даного питання фахівці нашого підприємства ТОВ «ДонбассТеплоПроект» на основі технічних умов розроблять необхідний індивідуальний проект переобладнання внутрішньобудинкової / квартирної мережі центрального опалення для установки вузла обліку теплової енергії в квартирі.

     Наявність власного сервісного центру, а також повірочної лабораторії дозволяє нам якісно та оперативно здійснювати післяпродажне обслуговування квартирних і загальнобудинкових лічильників тепла різних виробників. Гарантія та міжповірочний інтервал для лічильників, пропонованих нашим підприємством, складає 4 роки.

      У зв'язку з постійним підвищенням комунальних тарифів, вкладення коштів в установку лічильника теплової енергії в квартирі є на сьогоднішній день однією з найбільш вигідних інвестицій, здатних окупитися за один опалювальний сезон.